Menu Zamknij

O firmie

Producent sit z Nekli

Pragniemy Państwa powitać na naszej stronie i dziękuję za jej odwiedzenie. Nasza firma zajmuje się produkcją sit do rolnictwa już od ponad pół wieku. Od początku naszej działalności stawiamy na jakość wykonania oraz spełnianie oczekiwań naszych Klientów. Dlatego też oferta sit jest bogata – oferujemy m.in. sita do młynów, brykieciarek, śrutowników i rozdrabniaczy, sita do suszarni i suszenia, sita do wialni i czyszczalni Petkus, sita i ramy do wialni i czyszczalni, sita perforowane do kombajnów.

Odpowiednia jakość sit wykorzystywanych w rolnictwie ma kluczowe znaczenie – dlatego warto dobrze zastanowić się nad wyborem producenta. Nasze doświadczenie, które budujemy już od ponad 60 lat pozwala nam na dostarczanie Państwu sit najwyższej jakości, dostosowanych do konkretnych maszyn i urządzeń wykorzystywanych w Państwa gospodarstwach. Łączymy tradycję z nowoczesnością. Nasze blachy wyróżniają się jakością i wzornictwem. Firma Sitono jest firmą rodzinną, której siedziba mieści się w Nekli. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa sprawił, że posiadamy już drugą halę produkcyjną, która zlokalizowana jest w Stroszkach.

Nasza szeroka oferta pozwoli idealnie dopasować produkowane przez nas sita do Państwa potrzeb. Jako producent możemy dostosować nasze produkty do potrzeb jakie pojawiają się na rynku – do konkretnych maszyn i wymagań. Warto zaufać naszemu doświadczeniu. Zachęcamy także do odwiedzenia strony „Zastosowanie sit w rolnictwie„, która podpowie najlepsze rozwiązania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu oraz adresem e-mail. Służymy fachowym doradztwem – wierzymy, że dostarczane przez nas profesjonalne i wykonane z należytą starannością sita do rolnictwa przyczynią się do Państwa sukcesu!

Hala produkcyjna Stroszki Sitono